Ultrazvuk od 20 €

[ivory-search id="2542" title="Custom Search Form"]
Domov » O nas

SME NOVÉ RÁDIOLOGICKÉ ODDELENIE

Činnosť centra medicínskej rádiológie Medirad je založená na myšlienke, ktorá nie je na prvý pohľad nová, ale dokazuje svoju nemennosť.

Naše poslanie: Najlepšou ochranou zdravia je preventívna činnosť, ktorá ho zachováva a predchádza chorobám v počiatočnom štádiu.

Ultrazvuková diagnostika tela v Bratislave sa vykonáva na modernom zariadení, ktorá je  cenovo dostupná a neinvazívna metóda, ktorá preukázala svoju účinnosť.

V centre Medirad vykonávajú odborníci predovšetkým usg pohybového aparátu, ale sú pripravení vyšetriť aj iné orgány, napríklad ultrazvuk brušnej dutiny a štítnej žľazy, podľa vašej požiadavky. Ponuka našich služieb sa neustále aktualizuje a zavádzajú sa nové testy.

Na našu kliniku sme získali kvalifikovaných a profesionálnych odborníkov s viac ako 20-ročnou praxou. Preto majú klienti okrem vyšetrenia tela možnosť získať rádiologické poradenstvo k výsledkom vyšetrenia.

Naša plodná spolupráca s poisťovňami, vrátane Union poisťovne, potvrdzuje status medicínskeho centra Medirad ako spoľahlivého zdravotníckeho zariadenia.

Osobitnú pozornosť venujeme službám od prvých minút komunikácie s pacientom.   Ak sa teda oboznámite so zoznamom ultrazvukových vyšetrení Medirad, môžete čo najskôr podstúpiť kvalifikovanú diagnostiku. Objednať sa na sono vyšetrenie v Bratislave je veľmi jednoduché – môžete sa objednať v deň, ktorý vám vyhovuje, alebo nám zavolajte.

Naši špecialisti

MUDr. Vladimír Neuschl, PhD

Rádiológ. 23 ročná lekárka prax
v odbore rádiológia

MUDr. Péter Bábel

Rádiológ, odborný
garant Medirad

MUDr. Lucia Arpášová

Rádiológ, 25 ročnou praxou
v odbore

posudky

Veríme, že svet je krajší keď sa každý človek stáva lepším.
Amet Consectetur
Lorem Ipsum
Veríme, že svet je krajší keď sa každý človek stáva lepším.
Amet Consectetur
Lorem Ipsum
We believe the world is more beautiful as each person gets better.
Amet Consectetur
Lorem Ipsum